loader

Neden E-Yoklama

Klasik Yoklamadan Dijital Yoklamaya Geçiş Zamanı!

E-Yoklama ile alışılagelmiş yoklama sistemini değişiyor E-yoklama uygulaması ile üniversitelerde kağıtla yoklama dönemini bitiriyor.

İnovatif

Üniversitelerdeki kâğıt üzerinden alınan geleneksel yoklama sisteminin aksine sistemimiz, öğrenci odağı dağılmadan yoklama alma kolaylığı sağlar.

Güvenilir

E-Yoklama ile sınıftaki öğrencilerinizin yoklama durumunu güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Tüm veriler üniversitelerin kendi sunucularında saklanmaktadır.

Kolay Entegrasyon

Üniversitelerin OBS (Öğrenci Yönetim Sistemi) kolayca entegre olarak kolay kurulumu sayesinde hemen E-Yoklamaya geçiş yapabilirsiniz.

Tasaruflu

E-yoklama ile kâğıt israfının ortadan kaldırabilir, öğretim görevlilerinizin iş yükünü hafifleterek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Hızlı Ve Kolay

E-yoklama ile yoklama başlatıldığında, öğretim görevlisinin belirlediği süre içerisinde, öğrencileriniz kolay ve hızlıca derse dahil olabilirler.

Hes Kontrolü

Pandemi nedeni ile bulaş, temas veya karantina sürecindeki öğrencilerin derse geldiklerinde HES kodları sorgulanarak olumsuz bir durum olması durumunda Akademik personele bilgi vermektedir.