loader

Hakkımızda

Alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden uzman personel kadrosu ile Türkiye’nin içinden yetişen yerli yazılım şirketidir. 2008 den bu yana bilişim alanında şirketlerin ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik projeler üreten şirketimiz 2014 yılında teknokent bünyesinde faaliyetini sürdürmeye devam etmiş, telekomünikasyon, dağıtım, lojistik, hizmet sektörleri başta olmak üzere her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunan Ceviz Yazılım; uluslararası standartlarda ürettiği çözümleri Avrupa ve Orta Amerika pazarına ihraç etmeyi başarmıştır. 2018 yılında Türkiye ofislerinin yanı sıra Avrupaya hizmet vermek için isviçre ofisini devreye almıştır. Sürekli büyüyen ve gelişen Ceviz Yazılım faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.

Misyonumuz

Saha ediğimiz tecrübeleri mobil ve cloud teknolojisi ile birleştirerek üzerine her geçen gün eklediğimiz Ar-Ge faaliyetleri ile daha etkin benzersiz çözümler üretmektedir.

Vizyonumuz

Her ölçekteki işletmelerin dijitalleşme süreçlerinde en hızlı ve ölçülebilir verileri elde etmeleri için benzersiz ve inovatif yazılım çözümleri üretmektir.

Hedefimiz

Global pazarda ki lider oyuncular arasında ürünlerimizi en iyi bir şekilde temsil etmek.

Gizlilik politikamızı görüntülemek için tıklayınız.

Aydınlatma metnimizi görüntülemek için tıklayınız.

Cevizsoft Ürünleri

Cevizsoft Teknoloji A.Ş Tarafından yazılan ve yurtiçinde ve yurtdışında hizmet, destek verdiğimiz ürünler.

  • Tcaree Saha Satış
  • Shuttle City
  • CWB Online İş Zekası
  • Borç Alacak
  • Ceviz Store B2b
  • Ves Distribütör
talkie-image