loader

Slide 1 Geleneksel yoklamanın tamamen dışında daha güvenilir, daha yenilikçi, daha hızlı ve daha kolay ! Yeni Nesil Yoklama
CBN Teknolojisi
Slide 2 Yeni Nesil Yoklama
QR Kod Teknolojisi
Geleneksel yoklamanın tamamen dışında daha güvenilir, daha yenilikçi, daha hızlı ve daha kolay !
Slide 3
Yeni Nesil Yoklama
Şifrematik Teknolojisi
Geleneksel yoklamanın tamamen dışında daha güvenilir, daha yenilikçi, daha hızlı ve daha kolay !

E-Yoklama Sistemine Web’den ve Mobilde istediğiniz platformdan ulaşabilirsiniz !

Gelişmiş raporlama sistemi ile üniversitenizdeki tüm yoklama süreçlerini tek tıkla takip edin !

CBN yani Ceviz Bluetooth Network sistemiz ile Öğretim görevlisinin açmış olduğu yoklamaya öğrenciler telefonlarındaki Bluetooth’u açarak kolayca bağlanabilirler.

Qr Kod ile yoklamaya öğrenciler, öğretim görevlisinin tahtaya yansıtmış olduğu Qr kodu telefonlarından okutarak derse kolayca dahil olabilirler

Şifrematik ile öğrenciler uygulamamızın yoklama bölümünde şifrenin girilmesi gereken alana öğretim görevlisinin vermiş olduğu şifreyi girerek derse dahil olabilirler.

Peki Ya Neden E-Yoklama ?

İnovatif

Üniversitelerdeki kâğıt üzerinden alınan geleneksel yoklama sisteminin aksine sistemimiz, öğrenci odağı dağılmadan yoklama alma kolaylığı sağlar.

Tasarruflu

E-yoklama ile kâğıt israfının ortadan kaldırabilir, öğretim görevlilerinizin iş yükünü hafifleterek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay

E-yoklama ile yoklama başlatıldığında, öğretim görevlisinin belirlediği süre içerisinde, öğrencileriniz kolay ve hızlıca derse dahil olabilirler.sağlar.

Güvenilir

E-Yoklama ile sınıftaki öğrencilerinizin yoklama durumunu güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Tüm veriler üniversitelerin suncularında barınmaktadır.

Yoklamalar Dijitalleşiyor

Öğrencilerinizin ders durumlarını raporlayabilir, devamsızlığını takip edebilir, Akademisyenleri ve Öğrencileri ister Web’ten ister Cep’ten anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

  • Öğrenci Yönetimi
  • HES Kodu Yönetimi
  • OBS Entegrasyonu
  • Hızlı, Pratik ve Güvenli
  • Kağıtsız Yoklama
  • Akademisyen Yönetimi
talkie-image